KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı CANLI KARDEŞLER ULUSLARARASI NAK.TAŞIMACILIK´ya (Bu metinde "CANLI KARDEŞLER ULUSLARARASI NAK.TAŞIMACILIK" olarak kullanılacaktır) aittir.

CANLI KARDEŞLER ULUSLARARASI NAK.TAŞIMACILIK internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, CANLI KARDEŞLER ULUSLARARASI NAK.TAŞIMACILIK ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı CANLI KARDEŞLER ULUSLARARASI NAK.TAŞIMACILIK internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini canlikardesler.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. canlikardesler.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

CANLI KARDEŞLER ULUSLARARASI NAK.TAŞIMACILIK internet sitesini ziyaret eden ve CANLI KARDEŞLER ULUSLARARASI NAK.TAŞIMACILIK sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2018 - CANLI KARDEŞLER ULUSLARARASI NAK.TAŞIMACILIK. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi